Ny partner

Tore Jetmundsen Rindedal ny partner i Advokatfirmaet Mageli

3001%20Tore%20Jetmundsen%20Rindedal-7109
Vi ønsker advokat Tore Jetmundsen Rindedal velkommen som partner i firmaet. Advokat Rindedal begynte som advokat hos oss i 2015 og har spisskompetanse innenfor selskapsrett, transaksjoner, kontraktsrett, fast eiendom og ekspropriasjon. Han bistår regelmessig i saker knyttet til kjøp og salg av aksjer og eiendom, kommersielle kontraktsinngåelser, grunnerverv og skjønnssaker. Advokat Rindedal bistår også flere kommuner innenfor selskaps- og eiendomsrettslige spørsmål, samt forvaltningsrett.
 
Advokat Tore Jetmundsen Rindedal har mange års erfaring fra forretningsadvokatvirksomhet i Oslo før han begynte som advokat i Mageli. Han kombinerer sin forretningsjuridiske bakgrunn med kompetanse innenfor eiendomsrett og bistand til offentlige aktører og utbyggere, i tillegg til at han jevnlig tar forsvareroppdrag.

Relaterte artikler

_MG_8924

Ny Høyesterettsdom om erstatningsansvar i kontraktskjeder

Ny Høyesterettsdom om erstatningsansvar i kontraktskjeder
23.06.2025
Høyesterett har nylig avsagt en dom som presiserer og klargjør når alminnelig erstatningsrett kan supplere kontraktsrettslige regler om direkteansvar.
readmore
Hesten

Flere konfliktsaker om hest

Flere konfliktsaker om hest
12.06.2025
Rettslige problemstillinger knyttet til hest vokser i omfang. Advokatfirmaet Mageli har utviklet et solid kompetansemiljø som jevnlig arbeider med denne type problemstillinger.
readmore
3549-5129%20web

Hva er status for eiendomsrettens utstrekning nedover?

Hva er status for eiendomsrettens utstrekning nedover?
10.06.2025
Borgarting lagmannsrett har i løpet av den siste halvannen måned avhjemlet tre overskjønn som behandler krav om ekspropriasjonserstatning i forbindelse med tunneletableringer
readmore