Ny advokatfullmektig, Martin Apenes

Fotograf_beate_willumsen_TIL%20WEB_2500px_lengste%20side-5824
Skrevet av:
Trude Holmen
Advokat - partner
 
02.09.2024

Det er glede å ønske Martin Apenes velkommen som advokatfullmektig i Mageli.

Martin%20-%203631
Martin Apenes kommer fra WergelandApenes, som Apenes har bygget opp de siste 13 årene til å bli et av de toneangivende kommunikasjonsbyråene i Norge med sterke merkevarer som kunder. Apenes er utdannet jurist, og med Apenes på laget får Mageli kompetanse og erfaring fra politikk og næringsliv som sammen med kommunikasjonserfaringen gir et verdifullt tilskudd til firmaet.

Apenes bringer med seg erfaring fra NRK, Dagbladet og Aftenposten. Han har også vært kommunikasjonssjef i Arbeids- og sosialdepartementet og kommunikasjonsdirektør i NAV

Relaterte artikler

Skog%20og%20sol

Sommerferie – med sol, solkraft og vind

Sommerferie – med sol, solkraft og vind
04.07.2025
Ved inngangen til sommerferien er det lite som engasjerer like mye som sol og vind. Dette er også spørsmål vi jevnlig bistår både grunneiere, kommuner og utbyggere med, ettersom kraftutbygging i både stor og liten skala er aktuelt over store deler av landet.
readmore
_MG_8924

Ny Høyesterettsdom om erstatningsansvar i kontraktskjeder

Ny Høyesterettsdom om erstatningsansvar i kontraktskjeder
23.06.2025
Høyesterett har nylig avsagt en dom som presiserer og klargjør når alminnelig erstatningsrett kan supplere kontraktsrettslige regler om direkteansvar.
readmore
Hesten

Flere konfliktsaker om hest

Flere konfliktsaker om hest
12.06.2025
Rettslige problemstillinger knyttet til hest vokser i omfang. Advokatfirmaet Mageli har utviklet et solid kompetansemiljø som jevnlig arbeider med denne type problemstillinger.
readmore